CENNIK

Dla Państwa wygody pracujemy nad przygotowaniem jednego dokumentu, w którym umieścimy wszystkie ceny naszych produktów i usług. Niestety w tej chwili nie jest on jeszcze gotowy. Ceny większości naszych produktów znajdziecie Państwo na stronach z ich opisami.

Warunki dostawy

Wszystkie podane ceny dotyczą odbioru osobistego w naszej pracowni. W przypadku zamówienia dostawy jej koszt wynosi 2 zł za każdy kilometr: odległość liczona na podstawie wyliczenia Google Maps – trasa optymalna od pracowni (Komorniki, ul. Młyńska 24) do adresu docelowego. W przypadku dróg płatnych i autostrad koszt przejazdu będzie doliczony do ceny dowozu.

W przypadku wypożyczenia naczyń koszt ich odbioru od klienta jest dodatkowo liczony tak jak standardowy koszt dostawy.

Terminy realizacji

Proszę pamiętać, że wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, wyłącznie na indywidualne zamówienie. Nie mamy produktów dostępnych „od ręki”. Minimalny termin realizacji średniej wielkości zamówienia to ok 2 tygodni. Należy jednak pamiętać, że w „gorących” okresach (sezon ślubny, komunijny, święta itp.) klienci dokonują rezerwacji na wiele miesięcy przed planowaną imprezą.

Rabaty i warunki płatności

Warunkiem przyjęcia zamówienia i dokonania rezerwacji terminu jest dokonanie wpłaty 50% wartości zamówienia. Pozostałe 50% płatne jeden dzień przed dostawą/odbiorem zamówienia.

Nie udzielamy rabatów. Nasze ceny zostały skalkulowane w oparciu o ceny składników i pracochłonność. Ponieważ jesteśmy manufakturą, wielkość zamówienia nie ma wpływu na ostateczną cenę produktu.