fbpx

Lizaki
ręcznie robione

Ręcznie skręcane lizaki

Przez wiele lat prowadziliśmy manufakturę lizaków wykonywanych ręcznie, zgodnie z tradycyjną recepturą. Obecnie wykonujemy je tylko na konkretne zamówienie jako element słodkiego stołu lub słodki upominek.

Jeżeli chcesz zobaczyć w jaki sposób przygotowujemy lizaki i cukierki – zapraszamy do obejrzenia filmu, który zrealizowaliśmy w naszej manufakturze.

Odtwórz wideo

Do produkcji naszych lizaków wykorzystujemy naturalne składniki: wodę, cukier i glukozę. Standardowy lizak zdobiony jest dwoma lub trzema kolorowymi paskami. Kolory dobierane są przez klienta. Proponujemy następujące smaki: poziomka, malina, wiśnia, cytryna, mięta.

Na specjalne zamówienia możliwe jest wykorzystanie większej ilości kolorów lub przygotowanie niewielkich rzeźb z karmelu (co oczywiście ma wpływ na cenę).

CENNIK

Lizak niezbyt mały
 średnica ok 6,5 cm; waga ok 40g

Lizak całkiem normalny
 średnica ok 7,5 cm; waga ok 60g

Lizak nieco większy
 średnica ok 8,5 cm; waga ok 80g

Minimalna wielkość zamówienia to 25 lizaków w rozmiarze mini, 15 normalnych lub 10 dużych.

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Kilka razy w roku mamy ofertę sezonową, np. przed świętami Bożego Narodzenia, w Wielkanoc czy na Dzień Kobiet. Jeżeli nie chcesz przegapić okazji, to wpisz poniżej swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o tym. *żadnego spamu – obiecujemy!