fbpx

Informacje o Cukierni KARMELOWE

Nasza firma powstała w 2003 roku a działalność cukierniczą prowadzi od 2009 roku. Rozpoczynaliśmy działalność pod marką CupcakeLove i z tą nazwą wielu klientów kojarzy nas do dziś. Wybraliśmy tą nazwę w związku z naszą pasją i zamiłowaniem do tzw. stylu angielskiego czyli babeczek i tortów dekorowanych masą cukrową i marcepanową, z bogatymi zdobieniami i rzeźbami cukrowymi. 

Z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą działalność o manufakturę lizaków i cukierków, przygotowywanych ręcznie zgodnie z tradycyjną recepturą. W tym celu stworzyliśmy kolejną markę – Karmelowe, która prowadziła również stoisko w centrum handlowym oraz sklep internetowy. Po kilku latach zabawy z karmelem postanowiliśmy jednak wrócić do korzeni i skupić się na słodkich stołach. Pozostaliśmy przy nazwie KARMELOWE, ponieważ część klientów i partnerów miała spore trudności z wymówieniem i zapamiętaniem nazwy CupcakeLove.

Jak pracujemy

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy ręcznie. Powstają one w naszej pracowni w Komornikach pod Poznaniem. Produkcję prowadzimy metodą „domową”, „babciną” czyli bez wykorzystania gotowych komponentów i mieszanek przygotowywanych przez koncerny chemiczne dla piekarni prowadzących produkcję na masową skalę. Sekretem doskonałego smaku naszych produktów jest nasze doświadczenie w połączeniu z naturalnymi składnikami najwyższej jakości. Nie uznajemy kompromisów – nasze produkty muszą wyglądać doskonale – i równie dobrze smakować. Cieszymy się, że od lat doceniają to nasi klienci i wracają do nas z każdą kolejną uroczystością.

W naszej 10-letniej karierze w cukiernictwie udało nam się zebrać słowa pochwały od wielu autorytetów branży. Fotografie naszych produktów publikowało wiele portali. Szczególnie dumni jesteśmy z publikacji na blogu prowadzonym przez Amy Atlas – osobę, która zbudowała i rozpropagowała ten biznes w Ameryce; autorkę wielu książek i programów na temat „słodkiego designu”.

Nasze Słodkie Stoły uświetniały uroczystości wielu celebrytów i topowych firm. Każda nowa kompozycja budowała nasze doświadczenie i popychała w stronę perfekcjonizmu. Nasze słodkie stoły przygotowywaliśmy na przyjęcia organizowane w najlepszych restauracjach i z olbrzymią satysfakcją odbieraliśmy słowa uznania od najlepszych szefów i mistrzów cukiernictwa. Jednak największą satysfakcję sprawia nam radość zadowolonych klientów, którzy od lat wracają do nas z zamówieniami na kolejne imprezy.

Gdzie nas znaleźć

Nasza pracownia cukiernicza znajduje się w Komornikach pod Poznaniem. Początkowo prowadziliśmy tutaj bieżącą sprzedaż naszych produktów z czasem jednak skupiliśmy się na tym, co sprawia nam największą satysfakcję: przygotowywaniu Słodkich Stołów, czyli całych cukierniczych kompozycji.

Obecnie w naszej pracowni nie prowadzimy bieżącej obsługi klienta. Jeżeli chcesz się z nami spotkać i osobiście omówić warunki zamówienia, to prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu spotkania.

Zamówienia przyjmujemy wyłącznie w korespondencji elektronicznej. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie, poprzez maila lub facebook messengera. Szczegóły znajdziesz w dziale KONTAKT

Fotografia z czasów, gdy prowadziliśmy jeszcze sprzedaż przez ladę pod marką CupcakeLove.
Obecnie w tym miejscu prowadzimy jedynie pracownię.

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Kilka razy w roku mamy ofertę sezonową, np. przed świętami Bożego Narodzenia, w Wielkanoc czy na Dzień Kobiet. Jeżeli nie chcesz przegapić okazji, to wpisz poniżej swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o tym. *żadnego spamu – obiecujemy!