fbpx

Torty na Pierwszą Komunię Świętą (torty komunijne)

Mamy przyjemność zaprezentować kolekcję tortów wykonanych w naszej pracowni na przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Ze względu na religijny charakter torty komunijne wykonywane na tą wyjątkową uroczystość przypominają torty weselne. Chociaż liczba gości na przyjęciu komunijnym jest zazwyczaj mniejsza niż na ślubie, to coraz częściej wykonujemy torty piętrowe.

Na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej doskonale sprawdzają się torty w stylu angielskim. Wyjątkowo eleganckie, powlekane białą masą cukrową lub marcepanową, z licznymi zdobieniami, figurkami i „słodką biżuterią” są ozdobą przyjęcia i podkreślają wyjątkowość tej okazji. Często klienci wybierają zdobienia w formie kolorowych nadruków wykonywanych atramentem spożywczym na specjalnym papierze opłatkowym lub na masie cukrowej. Można w ten sposób umieścić na torcie dowolny obraz odpowiadający tematyce przyjęcia.

Najpopularniejsze zdobienia tortów komunijnych to dekoracje cukrowe o tematyce sakralnej: różańce, krzyże, hostie, gołębie a także eleganckie koronki, zdobienia z kwiatów i wstążek.

Chociaż sezon komunijny przypada na maj, to gorąco zachęcamy to rezerwowania terminów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Jest to bardzo „gorący” (nie tylko z powodu coraz intensywniej grzejącego słońca) okres a ilość tortów, które możemy dostarczyć w jeden weekend jest bardzo ograniczona.

Mamy nadzieję, że poniższa galeria pomoże wybrać odpowiedni tort na tą wspaniałą uroczystość.

Skorzystaj z naszego kalkulatora! Wystarczy, że podasz wielkość porcji oraz wymiary tortu a my przeliczymy go na ilość porcji. Dzięki temu zamówisz dokładnie taki tort, jakiego potrzebujesz.

Zobacz inne rodzaje tortów w naszej ofercie:

Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Kilka razy w roku mamy ofertę sezonową, np. przed świętami Bożego Narodzenia, w Wielkanoc czy na Dzień Kobiet. Jeżeli nie chcesz przegapić okazji, to wpisz poniżej swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o tym. *żadnego spamu – obiecujemy!