fbpx

Słodki catering dla firm

Przyjęcie, uroczystość, impreza firmowa? Zachwyć swoich gości cateringiem Karmelowe.pl. Przygotujemy poczęstunek dostosowany do charakteru Twojej imprezy. 

Zrobisz wrażenie na Twoich gościach dzięki personalizacji. Wszystkie elementy zamówienia mogą być przygotowane w firmowej kolorystyce. Możemy nanieść Twoje logo lub slogan na nasze produkty.

Zależy Ci na stylu i elegancji? Wypożyczamy eleganckie patery, słoje, obrusy i elementy dekoracyjne. Zamówione produkty przywieziemy do Twojej firmy, rozstawimy aranżację a po skończonej imprezie odbierzemy naczynia. A Ty skupisz się wyłącznie na swoich gościach.

Firmowe torty

Wszystkie rodzaje wykonywanych przez nas torów możemy spersonalizować i dostosować w taki sposób, by odpowiadały wizerunkowi Twojej firmy lub produktu.

Proponujemy następujące torty firmowe:

 • torty 3D – czyli tort-rzeźbę w wybranym przez Ciebie kształcie
 • foto-torty – jeżeli chcesz pokazać skomplikowane elementy graficzne, których nie da się wyciąć w masie cukrowej, wówczas wykonujemy wydruk atramentami spożywczymi na masie cukrowej
 • torty angielskie – powlekane kolorową masą cukrową lub marcepanową z elementami firmowymi wycinanymi lub rzeźbionymi z kolorowej masy cukrowej

Więcej informacji na temat rodzajów oferowanych przez nas tortów, technik wykonania oraz cen znajdziesz na naszej podstronie z torami:

Firmowe zestawy babeczek

Zestawy babeczek rozstawione na specjalnej, wielopiętrowej paterze mogą stanowić doskonałą alternatywę dla tortu lub uzupełnienie słodkiego bufetu.

Cupcakes (czyli babeczki) możemy personalizować na wiele sposobów:

 • poprzez wykonanie kremów w kolorystyce firmowej
 • w babeczkę może być wbita pika lub chorągiewka z nadrukowanym logo lub firmowym sloganem
 • na babeczkę może być nałożony okrągły cukrowy dekielek (jadalny) z wydrukowanym logo lub sloganem
 • w kremie można osadzić cukrowe kółko z wydrukiem

Fotografie powyższych propozycji znajdziecie Państwo w galerii poniżej. Więcej informacji na temat Cupcakes (babeczek) znajduje się na stronie:

Firmowe ciasteczka

Domowe ciasteczka maślane, korzenne lub pierniczki mogą być dostosowane w następujące sposoby:

 • ręczne malowanie kolorowym lukrem
 • nałożenie logotypu wyciętego z masy cukrowej
 • nadrukowanie logotypu na masie cukrowej i nałożenie na powierzchnię ciastka
 • napylenie logotypu areografem (po wykonaniu szablonu)

Dysponujemy szerokim wyborem kształtów foremek do wypieku ciasteczek. Zestawy personalizowanych pierniczków i ciastek mogą być wspaniałym prezentem dla kontrahentów lub pracowników na święta lub inną uroczystość.

Więcej informacji na temat naszych ciasteczek i deserków znajdziesz tutaj:

Firmowy Słodki Bufet

Jesteśmy niewielką manufakturą, w której wszystkie produkty przygotujemy ręcznie, dzięki czemu każdy element słodkiego bufetu będzie dostosowany do kolorystyki i stylu przyjęcia.
Zobacz nasze realizacje, które mogą Cię zainspirować:

Przykłady personalizacji dla firm

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Kilka razy w roku mamy ofertę sezonową, np. przed świętami Bożego Narodzenia, w Wielkanoc czy na Dzień Kobiet. Jeżeli nie chcesz przegapić okazji, to wpisz poniżej swój adres e-mail, a my poinformujemy Cię o tym. *żadnego spamu – obiecujemy!